Φθηνά χαρτάκια και φιλτράκια rizla

Συζητήστε όσα δεν σχετίζονται με όλες τις παραπάνω κατηγορίες και παραθέστε ελεύθερα τις απόψεις σας για ό,τι επιθυμείτε
Απάντηση
look@me
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 23, 2016 9:18 am

Φθηνά χαρτάκια και φιλτράκια rizla

Δημοσίευση από look@me »

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω φθηνά χαρτάκια και φιλτράκια rizla σε μεγάλη ποσότητα αλλά όχι χονδρική γιατί είμαι ιδιώτης. Ξέρει κανένας που μπορώ να βρω τις χαμηλότερες τιμές σε λιανική; Σε περίπτωση που ασχολείται κάποιος με το αντικείμενο και μπορεί να κάνει κάποια καλή προσφορά θα το εκτιμούσα αν έμπαινε στον κόπο να με ενημερώσει. Ξαναλέω ότι ενδιαφέρομαι για πολλά κομμάτια.
headway7971
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Μάιος 08, 2018 2:44 pm

Re: Φθηνά χαρτάκια και φιλτράκια rizla

Δημοσίευση από headway7971 »

πολυ φθηνο eshop για χαρτακια και φιλτρακια στριφτου ειναι ο http://asimis-market.gr/ κουτα πρασινη 16€ 100 τεμαχια 0,16€ το καθε τεμαχιο χαρτακια,

Φιλτρακια swan και rizla 9,50€ η κουτα 0,47€ λεπτα το καθενα και αν δε θελετε τοσα μπορειτε να παρετε και τεμαχιακα χωρια να τα παρετε ακριβοτερα.

Και εχει και δικη του παραγωγη φιλτρου που το φιλτρο του ειναι αψογο (asimis-market φιλτρακια μόνο 2,20€) 600 φιλτράκια σαν τα swan η τα rizla και είναι το μοναδικο eshop που μπορεις να παραγγειλης και είδη super market καλλυντικα και εχει ενα σωρο πραγματα ακομα.

εχει 2 καταστηματα στον αγιο δημητριο και νεα σμυρνη αττικης που μπορειτε να πατε απο εκει να παρετε οτι ποσοτητα θελετε και τα στλενη και σε ολη την ελλαδα με courier με δωρεαν μεταφορικα

παντως μπορεις να παρεις και ειδη σουπερ μαρκετ και καλλυντικα οποτε θες κουτες χαρτακια οκ θελεις τεμαχια περνεις τεμαχια με ιδιες τιμες οποτε δεν σε αναγκαζη να φορτοθεις και με πολυ καλες τιμες
έκανα την παραγγελια μου και σε 2 ημερες τα είχα στα χερια μου αψογος και φθηνος.
Sak13

Re: Φθηνά χαρτάκια και φιλτράκια rizla

Δημοσίευση από Sak13 »

Τις καλύτερες τιμές σε χαρτάκια φιλτρακια και αξεσουάρ καπνού τις βρίσκω στο περιστέρι σε ένα μαγαζί που λέγετε Masterflame είναι πάνω στην θηβων
Απάντηση