Αν αυτή είναι η πρώτη σου επίσκεψη στην κοινότητα - forum του tempo.gr, θα πρέπει να εγγραφείς για να συμμετάσχεις στις συζητήσεις μας. Αφού το πράξεις, καλό είναι να αφιερώσεις λίγο χρόνο για να μάθεις ορισμένα πράγματα όσον αφορά τη λειτουργία της κοινότητάς μας, διαβάζοντας τους όρους χρήσης και το FAQ. Για οποιαδήποτε απορία σου, μη διστάσεις να ρωτήσεις.

Ανάκτηση δεδομένων μετά από format!! Γίνεται?

Επεξεργαστές, μητρικές, κάρτες γραφικών, προγράμματα, εφαρμογές, θέματα λειτουργικών συστημάτων (Windows, Linux, MacOS) και γενικά ό,τι έχει να κάνει με το υλικό και το λογισμικό του του Η/Υ μας

Ανάκτηση δεδομένων μετά από format!! Γίνεται?

Δημοσίευσηαπό ironman » Τετ Δεκ 08, 2010 5:32 pm

Καλώς σας βρίσκω παιδιά.

Έκανα κατά λάθος format στον δίσκο μου και είχα μέσα σημαντικά δεδομένα και αρχεία που δεν έχω κρατήσει σε backup!! Υπάρχει τρόπος να κάνω ανάκτηση? Είχα ακούσει κάποτε για κάτι προγράμματα που το έκαναν αυτό. Θα είμαι υπόχρεος σε όποιον δώσει ένα χεράκι βοήθειας γιατί καίγομαι!!!
Άβαταρ μέλους
ironman
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Re: Ανάκτηση δεδομένων μετά από format!! Γίνεται?

Δημοσίευσηαπό petrosk » Παρ Δεκ 10, 2010 11:06 am

Υπάρχουν αρκετά προγράμματα για τη δουλειά αυτή.

Για δοκίμασε ένα από αυτά:
Recover My Files: http://www.recovermyfiles.com/
Partition Recovery: http://www.diskinternals.com/partition-recovery/

Αν τα αρχεία είναι της δουλειάς σου και τα θέλεις οπωσδήποτε, καλύτερα να ψάξεις για μια εταιρεία που ειδικεύεται στην ανάκτηση για να έχεις πιο σίγουρα αποτελέσματα. Στο google θα βρεις μπόλικες. Ψάξτο λίγο το θέμα. ;)
Άβαταρ μέλους
petrosk
Junior Boarder
Junior Boarder

Re: Ανάκτηση δεδομένων μετά από format!! Γίνεται?

Δημοσίευσηαπό LiraCassidy » Τρί Αύγ 29, 2017 7:24 pm

LiraCassidy
Fresh Boarder
Fresh Boarder

• Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο Software / Hardware