Κερδίστε χρήματα στο Internet

Συζητήστε όσα δεν σχετίζονται με όλες τις παραπάνω κατηγορίες και παραθέστε ελεύθερα τις απόψεις σας για ό,τι επιθυμείτε
Απάντηση
pxatzapa

Κερδίστε χρήματα στο Internet

Δημοσίευση από pxatzapa »

Καλησπέρα φίλοι μου, πριν λίγους μήνες ανακάλυψα τα ptc sites, sites που σε πληρώνουν για να κλικάρεις διαφημίσεις και να τις βλέπεις για 30 δευτερόλεπτα.
Σε πληρώνουν με 0,01$ για κάθε μία που βλέπεις, θα μου πεις βέβαια με 0,01$ τι λεφτά να βγάλεις;; Εδώ είναι όμως το παιχνίδι, μπορείς να νοικιάσεις ή να κάνεις direct referalls ( συνεργάτες δηλαδή ) οι οποίοι κάνοντας κλικ σε μία διαφήμιση πέρα απο το 0.01$ που κερδίζουν, έχεις κι εσύ κέρδος 0.01$ όπότε για παράδειγμα 10 διαφημίσεις/μέρα Χ 0.01 = 0.10$
100 referrals X 0.10 = 10$ την μέρα
10$ Χ 30 = 300$ τον μήνα!!!!!!!!!!
Δεν είναι και άσχημα αν αναλογιστεί κανείς πως χρειάζεται
10 Χ 30 = 300 δευτερόλεπτα δηλαδή μόλις 5 λεπτά ημερησίως για να κερδίσει τα χρήματα αυτά!!!
Σας παραθέτω το καλύτερο ptc site που έχω βρει για να διαπιστώσετε και μόνοι σας πως όλα αυτά είναι πραγματικότητα:

http://www.neobux.com

κάντε εγγραφή και ξεκινήστε κι εσείς να φτιάχνετε συνεργάτες και ανεβάστε το εισόδημα σας στα ύψη!!!!!!!!!!!!
Hammet36

Απ:Κερδίστε χρήματα στο Internet

Δημοσίευση από Hammet36 »

Το εχεις δοκιμασει? Εσυ εχεις βγαλει φραγκα ή απλα το ανακαλυψες? Αν ναι για τι ποσα μιλαμε στην πραξη?
pxatzapa

Απ:Κερδίστε χρήματα στο Internet

Δημοσίευση από pxatzapa »

Φίλε μου ναι το έχω δοκιμάσει στην αρχή είναι δύσκολα μέχρι να σταθεροποιήθεις αλλά εγώ μετά από έξι μήνες έχω φτάσει στο σημείο να βγάζω 350-400$ το μήνα!!! Δεν είναι κι άσχημα αν αναλογιστείς πως το ποσό αυτό το παίρνει κάποιος που εργάζετται με ημιαπασχόληση!! Ενώ εγώ 5-10 λεπτά την μέρα για να κάνω κλικ σε διαφημίσεις.
Hammet36

Απ:Κερδίστε χρήματα στο Internet

Δημοσίευση από Hammet36 »

Δεν είναι κι άσχημα.Θα το δοκιμάσω να δω τι ψάρια πιάνει!!!!
arlondis
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2009 9:29 pm

Απ:Κερδίστε χρήματα στο Internet

Δημοσίευση από arlondis »

Dokimaste to PalmBux kai afto to ptc ine paromio me to neobux ine dokimasmeno kai plironi 100%. parakato 8a dite tis pliromes kai ta link

Referrer: arlondis

NeoBux
PalmBux

NeoBux

PalmBux
Εικόνα
Paris-GT

Απ:Κερδίστε χρήματα στο Internet

Δημοσίευση από Paris-GT »

Υπάρχει τίποτα καλό για ιστοσελίδες; Κάτι που να δουλεύει σαν το adsense και να πληρώνει με PPC.
makisxatzigiannis
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Απρ 23, 2010 1:10 pm

Re: Κερδίστε χρήματα στο Internet

Δημοσίευση από makisxatzigiannis »

γεια σας και απο εμενα εχω και εγω site για εργασια οποιος θελει μπορει να το δει www.ergasiaforyou.com
Άβαταρ μέλους
spank39
Junior Boarder
Junior Boarder
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2010 9:14 pm

Re: Κερδίστε χρήματα στο Internet

Δημοσίευση από spank39 »

Αν μας έλεγες κάποια πιο συγκεκριμένα πράγματα, καλά θα ήταν. Η σελίδα ζητάει να δώσεις τα στοιχεία σου χωρίς να γράφει τίποτα συγκεκριμένο για το ΠΩΣ θα αποκομίσεις το εισόδημα που υπόσχεται!!! Μήπως απευθύνεσαι σε αφελείς; :evil:
alex100
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 12, 2011 4:06 pm

Re: Κερδίστε χρήματα στο Internet

Δημοσίευση από alex100 »

Παιδιά και εγώ στο neobux είμαι. Βγλαζω περίπου $30 την ημέρα και συνεχίζω την προσπάθεια για ακόμα μεγαλύτερα κέρδη. Όποιος νέος να το επισκεφθεί και να τσεκάρει το forum με την πολύ δυνατή ελληνική παρουσία http://bit.ly/22Wyw6 :yahoo:
kx8369
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2011 4:37 pm

Re: Κερδίστε χρήματα στο Internet

Δημοσίευση από kx8369 »

Μπορούμε να κερδίσουμε χρήματα μέσα από το internet. Τα PTC Sites είναι μια τέτοια περίπτωση. Κάνοντας κλικ σε διαφημίσεις πληρωνόμαστε ένα πολύ μικρό ποσό. Μην νομίσει όμως κανείς πως με λίγα κλικ την ημέρα μπορεί να γίνει "πλούσιος". Μπορούμε όμως να έχουμε μεγαλύτερα κέρδη εαν παίξουμε το "παιχνίδι" με τους referrals. Στο NeoBux βλέπω Έλληνες χρήστες που έχουν κερδίσει ως τώρα δεκάδες χιλιάδες δολλάρια.

Ο κίνδυνος είναι ο εξής: Υπάρχουν πάρα πολλά τέτοια sites και τα περισσότερα από αυτά κλείνουν μέσα σε λίγους μήνες. Έτσι χάνονται τα κλικ που είχαμε κάνει και όποια κέρδη δεν είχαμε τραβήξει στον λογαριασμό μας, (πρέπει να έχουμε λογαριασμό στο Paypal ή στο AlertPay για να μπορούμε να πληρωνόμαστε).

Το NeoBux το συστήνω όπως και οι άλλοι εδώ συνομιλητές, χωρίς αμφιβολία. Όταν το κατανοήσης και το διαχειριστείς σωστά, κερδίζεις.
Μερικά αξιόπιστα sites με στατιστικά κέρδους μπορείτε να δείτε εδώ.
Απάντηση