Να βάλω Cyta ή δεν αξίζει;

Συζητήστε όσα δεν σχετίζονται με όλες τις παραπάνω κατηγορίες και παραθέστε ελεύθερα τις απόψεις σας για ό,τι επιθυμείτε
Απάντηση
skiaxtro
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 27, 2012 12:13 am

Να βάλω Cyta ή δεν αξίζει;

Δημοσίευση από skiaxtro »

Έχει βγάλει μια προσφορά η Cyta με 16 ευρώ για σταθερό τηλέφωνο + internet στα 4Mbps και η αλήθεια είναι ότι με δελεάζει πάρα πολύ για να γλιτώσω από τα υπέρογκα ποσά που πληρώνω στον ΟΤΕ αυτή τη στιγμή.

Το θέμα είναι όμως ότι έχω ακούσει ένα σωρό αρνητικά για τη Cyta και φοβάμαι μην το μετανιώσω μετά. Απ' την άλλη πλευρά βέβαια, φίλος μου που έχει εδώ και ένα χρόνο internet από την εν λόγω εταιρεία με διαβεβαιώνει ότι δεν έχει αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα.

Να το τολμήσω τελικά ή δεν αξίζει; Θα με βοηθούσε να μου πει και κάποιος άλλος την άποψή του...
neo
Senior Boarder
Senior Boarder
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 23, 2010 9:34 pm

Re: Να βάλω Cyta ή δεν αξίζει;

Δημοσίευση από neo »

Τόλμησέ το, είναι καλή εταιρεία. Απλά να ξέρεις ότι σε περίπτωση διακοπής ρεύματος δεν θα έχεις τηλέφωνο. Αυτό είναι το πιο σημαντικό μειονέκτημα για μένα της Cyta αλλά στην τελική πόσες φορές θα σου συμβεί κάτι τέτοιο;

Εναλλακτικά, ρίξε μια ματιά και στην προσφορά της Wind με τα 15 ευρώ: http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idiot ... uble-play/
sonicz
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Παρ Ιαν 25, 2013 11:33 am

Re: Να βάλω Cyta ή δεν αξίζει;

Δημοσίευση από sonicz »

Είναι μια χαρά η Cyta και σιγά-σιγά βλέπω όλο και περισσότεροι να την προτιμούν με την κρίση που υπάρχει. Εγώ είχα μεταφέρει το νούμερό μου από τον ΟΤΕ το καλοκαίρι και μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
kourkoumpinis
Junior Boarder
Junior Boarder
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2016 12:44 pm

Re: Να βάλω Cyta ή δεν αξίζει;

Δημοσίευση από kourkoumpinis »

Κι εγώ cyta έχω βάλει και δεν έχω παράπονο κανένα.
Μόλις λήξει το συμβόλαιο κάνουν και καλές προσφορές για να σε κρατήσουν πελάτη!
Μακριά από (Π)ΟΤΕ γιατί την έχουν δει ποιότητα οι κωλογερμανοί και δαγκώνουν στις τιμές.
Απάντηση