Αν αυτή είναι η πρώτη σου επίσκεψη στην κοινότητα - forum του tempo.gr, θα πρέπει να εγγραφείς για να συμμετάσχεις στις συζητήσεις μας. Αφού το πράξεις, καλό είναι να αφιερώσεις λίγο χρόνο για να μάθεις ορισμένα πράγματα όσον αφορά τη λειτουργία της κοινότητάς μας, διαβάζοντας τους όρους χρήσης και το FAQ. Για οποιαδήποτε απορία σου, μη διστάσεις να ρωτήσεις.

Οι πιο τρομακτικές ταινίες της δεκαετίας

Κουβεντιάζουμε για ταινίες και παραστάσεις που είδαμε, που θέλουμε να δούμε και γενικότερα για ό,τι σχετίζεται με τον κινηματογράφο και το θέατρο

Οι πιο τρομακτικές ταινίες της δεκαετίας

Δημοσίευσηαπό Roger » Τετ Δεκ 21, 2016 12:15 pm

Η λίστα δεν είναι δική μου αλλά συμφωνώ σε όλα με εξαίρεση μόνο το Conjuring που μετά από συζήτηση που είχα με φίλους απέφυγα να το δω προς το παρόν. Κάποια στιγμή ίσως το κάνω να μου φύγει η περιέργεια. Ενστάσεις και αντιπροτάσεις από κάτω παρακαλώ!

Το ορφανοτροφείο - 2007

Rec - 2007

The Mist -2007

Let the Right One In - 2008

Cabin in the woods - 2011

The Conjuring - 2013

Babadook - 2014

It Follows - 2014

Roger
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Re: Οι πιο τρομακτικές ταινίες της δεκαετίας

Δημοσίευσηαπό jimis » Δευτ Δεκ 26, 2016 12:35 pm

Roger έγραψε:Η λίστα δεν είναι δική μου αλλά συμφωνώ σε όλα με εξαίρεση μόνο το Conjuring που μετά από συζήτηση που είχα με φίλους απέφυγα να το δω προς το παρόν. Κάποια στιγμή ίσως το κάνω να μου φύγει η περιέργεια.

Δεν έχεις δει με λίγα λόγια μια από τις καλύτερες ταινίες τρόμου των τελευταίων ετών. Δεν καταλαβαίνω το λόγο. Να το δεις άμεσα μαζί με το the conjuring 2 που είναι καλύτερο. Ξαναλέω: Άμεσα!!! :yes:
Πάψε να προσδοκάς και θα έχεις τα πάντα.....
Άβαταρ μέλους
jimis
Senior Boarder
Senior Boarder

• Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο Κινηματογράφος και Θέατρο