Ανανέωση χρόνου ομιλίας απο το internet?

Συζητήστε όσα δεν σχετίζονται με όλες τις παραπάνω κατηγορίες και παραθέστε ελεύθερα τις απόψεις σας για ό,τι επιθυμείτε
Απάντηση
yioulaskorp
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2012 7:41 pm

Ανανέωση χρόνου ομιλίας απο το internet?

Δημοσίευση από yioulaskorp »

Ξέρετε αν μπορώ με κάποιον τρόπο να ανανεώσω τον χρόνο ομιλίας μου σε κινητό Vodafone από το internet?

Είμαι σίγουρη ότι γίνεται αλλά δεν ξέρω πως να το κάνω. :sad:
neo
Senior Boarder
Senior Boarder
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 23, 2010 9:34 pm

Re: Ανανέωση χρόνου ομιλίας απο το internet?

Δημοσίευση από neo »

Δεν νομίζω ότι γίνεται κάτι τέτοιο. Τουλάχιστον δεν το έχω ακούσει εγώ ποτέ.

Η ίδια η Vodafone γράφει στην επίσημη ιστοσελίδα της για πέντε συγκεκριμένους τρόπος ανανέωσης του χρόνου ομιλίας:
Ανανέωση χρόνου ομιλίας μπορεί να γίνει με κάρτα Vodafone από περίπτερο ή άλλο σημείο πώλησης σε όλη την Ελλάδα, με ηλεκτρονική απόδειξη σε σημεία λιανικής, σε κατάστημα Vodafone, μέσω ATM, στο εξωτερικό ή μπορείς να ζητήσεις από συνδρομητή συμβολαίου να σου στείλει μονάδες χρεώνοντας το πάγιό του. Σε περίπτωση που δεν υπάρχει δυνατότητα ανανέωσης μέσω κάρτας ή άλλου κινητού η Vodafone σου προτείνει την υπηρεσία επέκτασης υπολοίπου.
Αν βρεις τρόπο να ανανεώσεις από το internet, πες και σε εμάς το πως.
GreenReaper
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 03, 2013 6:58 pm

Re: Ανανέωση χρόνου ομιλίας απο το internet?

Δημοσίευση από GreenReaper »

Από την τράπεζα Πειραιώς γίνεται πάντως και ίσως προσφέρουν παρόμοια δυνατότητα και άλλες τράπεζες. Αντιγράφω από το piraeusbank.gr:

Η ανανέωση χρόνου ομιλίας του καρτοκινητού σας γίνεται με πολλούς τρόπους!

Ανανεώστε το χρόνο ομιλίας σας εύκολα, γρήγορα και με ασφάλεια, μέσω των ηλεκτρονικών καναλιών εξυπηρέτησης της winbank.

Η ανανέωση μπορεί να γίνει:

με μετρητά στα Μηχανήματα Αυτόματων Συναλλαγών easypay, σε επιλεγμένα καταστήματα της Τράπεζας Πειραιώς

με χρέωση του λογαριασμού σας
- σε όλα τα ATM της Τράπεζας Πειραιώς
- μέσω winbank web banking, winbank sms, winbank mobile app και winbank phone banking

Ανανέωση χρόνου …. σε 4 απλά βήματα!

Βήμα 1: Επιλέγετε την εταιρία καρτοκινητής που χρησιμοποιείτε (Cosmote COSMOΚΑΡΤΑ & What's Up, Vodafone, WIND & WIND F2G, Q Card)

Βήμα 2: Επιλέγετε την αξίας ανανέωσης του χρόνου ομιλίας που επιθυμείτε (5€ - 30€)

Βήμα 3: Καθορίζετε τον τραπεζικό λογαριασμό που θα χρησιμοποιήσετε για την πληρωμή, ή τα μετρητά που θα εισάγετε

Βήμα 4: Παραλαμβάνετε τον κωδικό ανανέωσης χρόνου ομιλίας και, ακριβώς όπως γίνεται με τις "ξυστές" κάρτες, πληκτρολογείτε τον κωδικό, ακολουθώντας τις οδηγίες της εταιρίες κινητής τηλεφωνίας, για να καταχωρηθεί η αξία συνδιαλέξεων και να προσθέσετε χρόνο ομιλίας στο καρτοκινητό σας.


Εδώ και το link για περισσότερες λεπτομέρειες:
http://www.piraeusbank.gr/ecPage.asp?id ... 953&lang=1
Άβαταρ μέλους
kourkoumpinis
Junior Boarder
Junior Boarder
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2016 12:44 pm

Re: Ανανέωση χρόνου ομιλίας απο το internet?

Δημοσίευση από kourkoumpinis »

Αν είναι CU μπορείς από την ιστοσελίδα της
http://www.vodafonecu.gr/

Μπορείς να πληρώσεις επιτόπου με πιστωτική και χρεωστική σίγουρα.

Τα ίδια ισχύουν και για τα καρτοκινητά cosmote!!
Απάντηση