Τι μουσική ακούτε?

Εδώ συζητάμε για οτιδήποτε αφορά τη μουσική (συναυλιακά γεγονότα, μουσικά events, καλλιτέχνες, κ.ά.)
Απάντηση
Logan
Junior Boarder
Junior Boarder
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 25, 2008 11:43 pm

Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από Logan »

Εγώ προσωπκά, ακούω οτιδήποτε δεν έχει ελληνικό στίχο.
Panos-24

Απ:Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από Panos-24 »

Ακούω τα πάντα με μια μικρή προτίμηση σε ξένη Rock.Θεωρώ χαζομάρα να ακούμε ένα μόνο είδος και να κλείνουμε τα αυτιά μας σε όλα τα υπόλοιπα.Ευτυχώς τέτοια κολλήματα δεν έχω.
Marianna

Απ:Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από Marianna »

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΟ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΑΣ. ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ ΣΕ CLUBS ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ. ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟ...
Zntoup

Απ:Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από Zntoup »

Αυτοί είναι κολλημένοι.
Εγώ ακούω κυρίως σκυλάδικα και οτιδήποτε χορεύεται.
Άβαταρ μέλους
lily
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2010 5:16 pm

Re: Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από lily »

To cd player μου παίζει από pop και reggae μέχρι ελληνική rock και black metal. :character-beavisbutthead:
Αν μου αρέσει κάτι θα το ακούσω χωρίς πρόβλημα και μπορώ να σου κάνω κάνω αλλαγές ακόμα και από lady gaga σε κλασική μουσική άμα λάχει. Είμαι περίπτωση το ξέρω αλλά δεν βρίσκω σωστό να απορρίπτεις είδη μουσικής για λόγους που στην τελική τις πιο πολλές φορές δεν έχουν σχέση με τη μουσική. Το βρίσκω ανοησία.

Και τι θα πει φίλε Logan ακούω ότι δεν έχει ελληνικό στίχο; Τι ξενομανία είναι αυτή; Δηλαδή φτύνεις κατάμουτρα ότι αξιόλογο υπάρχει στην Ελλάδα; Για ποιο λόγο να το κάνεις αυτό;
pit
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2011 5:40 pm
Επικοινωνία:

Re: Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από pit »

Όλο το εύρος του πενταγράμμου από Γρηγόρη μπιθικώστη και Χρηστάκη μέχρι adele και ymani.
tsakali
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Απρ 17, 2012 10:16 pm

Re: Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από tsakali »

Είμαι 35 χρονών και έχω περάσει απ’ όλες τις φάσεις όλα αυτά τα χρόνια. Κατά καιρούς έχω ακούσει από κλασική μουσική και μέταλ μέχρι σκυλοτράγουδα για τελειωμένους. Τώρα πλέον ακούω απ’ όλα ανάλογα με τα κέφια μου αλλά κυρίως προτιμώ τα ξένα από τις αντιγραφές των Ελλήνων τεμπελχανάδων καλλιτεχνών.
htsopelas
Junior Boarder
Junior Boarder
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Δευ Δεκ 24, 2012 9:11 pm

Re: Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από htsopelas »

http://www.youtube.com/watch?v=8HW8MbrLQ3M

διαφανα κρινα αυτο το τραγουδι δεν ειναι για σενα
kostas123
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Παρ Μάιος 04, 2018 4:10 pm

Re: Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από kostas123 »

Ακούω κάθε μουσική αλλά κυρίως rock και pop :) :)
Marcus
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Ιαν 16, 2024 6:17 am

Re: Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από Marcus »

Μου αρέσει τόσο πολύ το τραγούδι "Crazy Form – ATEEZ", που το έβαλα ως ήχο κλήσης του τηλεφώνου μου.
Poppet
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 11, 2024 12:53 pm

Re: Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από Poppet »

Ακούω συχνά το τραγούδι «Cheri Cheri Lady», το ακούω συχνά κάθε φορά που δουλεύω και το βάζω ως ήχο κλήσης του τηλεφώνου μου.
angulo
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Μαρ 25, 2024 4:19 am

Re: Τι μουσική ακούτε?

Δημοσίευση από angulo »

A menudo escucho la canción "Bailando Bachata", cada vez que trabajo la escucho y la pongo como tono de llamada de mi teléfono celular, lo cual siempre se siente genial.
Απάντηση