Μεταφορά χρημάτων από skrill σε paypal

Οι συζητήσεις που βρίσκονται εδώ είναι αρχειοθετημένες. Παρακαλούμε, μεταβείτε στην κοινότητα-forum του tempo.gr.
Post Reply
ultraxx
Fresh Member
Fresh Member
Posts: 2
Joined: 16 Dec 2012, 13:25

Μεταφορά χρημάτων από skrill σε paypal

Post by ultraxx »

Ξέρετε αν μπορώ να μεταφέρω τα χρήματά μου από τον λογαριασμό μου στο skrill (πρώην moneybookers) στο paypal; Ψάχνω τρόπο αλλά δεν έχω βρει κάποια λύση μέχρι στιγμής. Help me plz!!!
thimiost
Fresh Member
Fresh Member
Posts: 1
Joined: 16 Dec 2012, 13:50

Re: Μεταφορά χρημάτων από skrill σε paypal

Post by thimiost »

Δε γίνεται. Απλά υπάρχουν κάποιες εταιρίες που το αναλαμβάνουν έναντι αντίτιμου...
ultraxx
Fresh Member
Fresh Member
Posts: 2
Joined: 16 Dec 2012, 13:25

Re: Μεταφορά χρημάτων από skrill σε paypal

Post by ultraxx »

Καλά, αν είναι να πληρώσω, τότε τα ρίχνω στο λογαριασμό τραπέζης και μετά τα ανεβάζω στο paypal, καταβάλλοντας την προμήθεια.

Εκτός βέβαια και αν οι τιμές αυτών των εταιρειών είναι ιδιαιτέρως χαμηλές. Ξέρεις που κυμαίνονται περίπου; Έχεις κάποιο link;

Σε υπερευχαριστώ για τη βοήθεια...
User avatar
Quicksilver
Moderator
Moderator
Posts: 117
Joined: 01 Apr 2011, 21:29

Re: Μεταφορά χρημάτων από skrill σε paypal

Post by Quicksilver »

Προσωπικά δεν θα έμπλεκα με καμιά εταιρεία σε τέτοια θέματα και ειδικά αν μιλάμε για μεγάλο ποσό. Καλύτερα να βάλεις τα λεφτά στο λογαριασμό σου, όπως είπες, γιατί μπορεί να μπεις σε τίποτα περιπέτειες και να τρέχεις μετά. Ποτέ δεν ξέρεις. Άλλωστε η προμήθεια δεν είναι και τόσο μεγάλη. Νομίζω 1,80 σου κρατάει η moneybookers και 2-3 ευρώ η τράπεζα. Για 5 ευρώπουλα λοιπόν μη ρισκάρεις, σε συμβουλεύω.
Post Reply