sos mpomponieres!!!

Οι συζητήσεις που βρίσκονται εδώ είναι αρχειοθετημένες. Παρακαλούμε, μεταβείτε στην κοινότητα-forum του tempo.gr.
Post Reply
mairoula44
Fresh Member
Fresh Member
Posts: 1
Joined: 19 Jul 2013, 20:47

sos mpomponieres!!!

Post by mairoula44 »

kalhspera se olous!!! o gamos mou einai 8 septembriou kai psaxno oikonomikes mpomponioeres!! exei kapoios na mou proteinei kati??????
User avatar
Quicksilver
Moderator
Moderator
Posts: 117
Joined: 01 Apr 2011, 21:29

Re: sos mpomponieres!!!

Post by Quicksilver »

Καλησπέρα και σου εύχομαι η ώρα η καλή! :)

Βασικά, που μένεις; Αν μιλάμε για Αθήνα, δες εδώ: http://www.prosklitiria-mpomponieres.gr ... Path=43_44.
Στέλνουν βέβαια και πανελλαδικά αυτοί, οπότε δεν τίθεται θέμα.. Νομίζω πως μπορείς να ζητήσεις και δείγματα ή πετάγεσαι από εκεί αν είσαι κοντά.

Έχει καλές τιμές και μεγάλη ποικιλία αυτό το μαγαζί. Εμένα μου άρεσε πολύ μια μπομπονιέρα στυλ πάπυρος που έχουν και διαλέγεις ό,τι κουφέτο θέλεις και ό,τι κορδέλες ή χρώμα προτιμάς. Δες εδώ: http://www.prosklitiria-mpomponieres.gr ... cts_id=838.
User avatar
Alf
Advanced Member
Advanced Member
Posts: 125
Joined: 31 Mar 2011, 00:54

Re: sos mpomponieres!!!

Post by Alf »

Γιατί δεν τις φτιάχνεις μόνη σου για να σου έρθει και πιο οικονομικά; Σκέψου το και αυτό αν έχεις χρόνο.
alexandra28
Fresh Member
Fresh Member
Posts: 1
Joined: 25 Jul 2013, 20:27

Re: sos mpomponieres!!!

Post by alexandra28 »

Alf wrote:Γιατί δεν τις φτιάχνεις μόνη σου για να σου έρθει και πιο οικονομικά; Σκέψου το και αυτό αν έχεις χρόνο.
sumfono apolita! an exeis ligo xrono mporeis na tis ftiaxeis monh s! ki ego etsi ekana kai phra ta ulika apo to www.appeler.gr
User avatar
Quicksilver
Moderator
Moderator
Posts: 117
Joined: 01 Apr 2011, 21:29

Re: sos mpomponieres!!!

Post by Quicksilver »

Ε, ναι.. Τo φαντάστηκα ότι η συζήτηση θα κατέληγε τελικά στο appeler. Πολύ προβλέψιμος ρε παιδί μου αυτός ο τρόπος διαφήμισης που εφαρμόζετε. Μήπως πρέπει να βρείτε καμιά καινούρια ιδέα προώθησης; Λέω μήπως... :ras:
Post Reply