Δωρεάν mobile internet για Vodafone CU??

Οι συζητήσεις που βρίσκονται εδώ είναι αρχειοθετημένες. Παρακαλούμε, μεταβείτε στην κοινότητα-forum του tempo.gr.
Post Reply
User avatar
Ναύτης 1995
Unranked Visitor

Δωρεάν mobile internet για Vodafone CU??

Post by Ναύτης 1995 »

Φεύγω στο τέλος της εβδομάδας για διακοπές και επειδή θα λείψω για περίπου 10 μέρες θέλω να κρατήσω μια κάποια επαφή με την αλληλογραφία μου και να κάνω λίγη χρήση internet από το κινητό (απλή περιήγηση, όχι τίποτα φοβερό). Υπάρχει κάποια δωρεάν προσφορά για να κάνω τη δουλειά μου?? Και πέρσι περίπου αυτή την περίοδο αν θυμάμαι καλά κάτι είχε βγει…..
User avatar
Duke
Junior Member
Junior Member
Posts: 58
Joined: 10 Apr 2011, 16:11

Re: Δωρεάν mobile internet για Vodafone CU??

Post by Duke »

Κυκλοφορούν διάφορες εταιρείες τελευταία από τις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας αλλά δεν ξέρω να σου πω για Vodafone.

Για Cosmote αν έχεις έστω ένα καρτοκινητό δίνει 1,5 GB με ένα απλό μήνυμα. Αυτό έβαλα εγώ και κάνω μια χαρά τη δουλειά μου αν και κολλάει ορισμένες φορές.

Γενικά υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός στο θέμα internet από όλες τις εταιρείες πράγμα που μόνο θετικό είναι για τους καταναλωτές.
User avatar
drakoumel
Fresh Member
Fresh Member
Posts: 9
Joined: 07 Aug 2011, 13:28

Re: Δωρεάν mobile internet για Vodafone CU??

Post by drakoumel »

σιγά τον ανταγωνισμό ρε παιδιά. Αν αυτός εδώ στην Ελλάδα είναι ανταγωνισμός τι να πουν σε άλλες προηγμένες ευρωπαϊκές χώρες που μοιράζουν αβέρτα τα MB; Εντάξει για μένα περισσότερο κοροϊδία είναι η όλη φάση εδώ πέρα παρά ως προσφορές τις βλέπω όλες αυτές.
User avatar
Alf
Advanced Member
Advanced Member
Posts: 125
Joined: 31 Mar 2011, 00:54

Re: Δωρεάν mobile internet για Vodafone CU??

Post by Alf »

Από το τίποτα πάντως κάτι είναι κι αυτό….
User avatar
Dark Lord
Moderator
Moderator
Posts: 140
Joined: 03 Apr 2011, 23:21

Re: Δωρεάν mobile internet για Vodafone CU??

Post by Dark Lord »

Ρε παιδιά προσφέρει και η Vodafone μέχρι τις 18 του μήνα δωρεάν Internet και μάλιστα 3GB. Δείτε εδώ:
Σέρφαρε ξέγνοιαστα γιατί ΜΟΝΟ η Vodafone κάνει ΔΩΡΟ αυτό τον Αύγουστο ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ MOBILE INTERNET στο κινητό, στο laptop & το tablet ΑΥΤΟΜΑΤΑ και ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ σε ΟΛΟΥΣ τους συνδρομητές της, συμβολαίου και καρτοκινητής, ιδιώτες και επαγγελματίες για χρήση έως 3GB!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JOkgPbUyOLE[/youtube]

Αναλυτικές πληροφορίες:

- Η προσφορά ενεργοποιείται αυτόματα και ισχύει από τις 08/08/2013 στις 00:01 μέχρι 18/08/2013 στις 23:59
- Η προσφορά ισχύει για όλους τους συνδρομητές Vodafone Συμβολαίου (ιδιώτες & επαγγελματίες), Καρτοπρογράμματος , Καρτοκινητής, Vodafone Mobile Broadband & Vodafone Internet 4Sharing
- H προσφορά ισχύει και για νέους και υπάρχοντες συνδρομητές
- Με σκοπό τη διασφάλιση της απρόσκοπτης λειτουργίας και της υψηλής ποιότητας των υπηρεσιών δεδομένων της συνολικά, ισχύει πολιτική ορθής χρήσης με ανώτατο όριο κατανάλωσης όγκου δεδομένων 3GB
- Μέσω της υπηρεσίας Vodafone Έλεγχος Χρήσης, όλοι οι συνδρομητές Vodafone, θα λάβουν ενημερωτικό SMS όταν φτάσουν στο 80% και 100% της κατανάλωσης των 3GB
- Εάν ο συνδρομητής ξεπεράσει το όριο πολιτικής ορθής χρήσης των 3GB, τότε:
- Για τους συνδρομητές που έχουν ενεργοποιημένο πακέτο δεδομένων ή πρόγραμμα χρήσης που έχει ενσωματωμένο όγκο, ξεκινά η κατανάλωση των διαθέσιμων ΜΒ του προγράμματος τους.
- Για τους συνδρομητές που δεν έχουν ενεργοποιημένο πακέτο δεδομένων ή πρόγραμμα χρήσης που να έχει ενσωματωμένο όγκο, ξεκινά η χρέωση για χρήση internet σύμφωνα με τα όσα ορίζονται στο πρόγραμμα χρήσης. Ειδικότερα για τους συνδρομητές που χρησιμοποιούν το πρόγραμμα «internet ΟΛΗ ΜΕΡΑ» θα χρεωθούν με 1 euro ανά ημέρα χρήσης.
- Από την προσφορά εξαιρούνται τα προγράμματα Vodafone ΚαρτοInternet, M2M
- H προσφορά ισχύει για χρήση Mobile Internet μόνο εντός Ελλάδος.
- Με σκοπό την αποφυγή συμφόρησης του δικτύου της, η Vodafone δύναται να επαναπροσδιορίσει την ονομαστική ταχύτητας πρόσβασης στο 3G/4G δίκτυό της.

Από Vodafone.gr: http://www.vodafone.gr/portal/free
Post Reply