Προσφορά: Forthnet ADSL 24 με 15 ευρώ το μήνα!!

Οι συζητήσεις που βρίσκονται εδώ είναι αρχειοθετημένες. Παρακαλούμε, μεταβείτε στην κοινότητα-forum του tempo.gr.
Post Reply
User avatar
alex
Administrator
Administrator
Posts: 112
Joined: 05 Aug 2011, 12:56

Προσφορά: Forthnet ADSL 24 με 15 ευρώ το μήνα!!

Post by alex »

Το Δελτίο Τύπου: Με την ευκαιρία της έναρξης της νέας ακαδημαϊκής χρονιάς, η Forthnet διαθέτει στην αγορά τη νέα υπηρεσία Forthnet ADSL 24 που απευθύνεται σε εκείνους που πρωταρχικό τους μέλημα είναι το γρήγορο, αξιόπιστο και οικονομικό Internet. Μόνο με 15€/μήνα, η υπηρεσία Forthnet ADSL 24 παρέχει γρήγορο Internet έως 24Mbps, αλλά και δυνατότητα τηλεφωνικών κλήσεων. Η τιμή των 15€/μήνα αφορά σε προπληρωμή συνδρομής για 1 χρόνο ενώ για όσους προτιμούν τη μηνιαία συνδρομή, η υπηρεσία διατίθεται με 17,90€/μήνα.

Αναλυτικά, η υπηρεσία Forthnet ADSL 24 προσφέρει γρήγορο Internet έως 24Mbps με δυνατότητα αναβάθμισης σε VDSL για ταχύτητες έως 50Mbps, δυνατότητα τηλεφωνικών κλήσεων, δωρεάν Wi-Fi Router, καθώς και δωρεάν ασύρματη πρόσβαση σε όλα τα Forthnet HotSpot.

Η προσφορά ισχύει για περιορισμένο χρονικό διάστημα και για 12μηνες συνδέσεις.

Για περισσότερες πληροφορίες, επισκεφτείτε ένα από τα καταστήματα Forthnet, το δίκτυο συνεργατών Forthnet & Nova, καλέστε 13831 ή μπείτε στο http://www.forthnet.gr.
prosfora.jpg
prosfora.jpg (85.46 KiB) Viewed 5334 times
Last edited by alex on 08 Oct 2013, 21:42, edited 1 time in total.
Give a man a fish, and you feed him for a day..
Show him how to catch fish, and you feed him for a lifetime!
User avatar
Hawk4
Unranked Visitor

Re: Προσφορά: Forthnet ADSL 24 με 15 ευρώ το μήνα!!

Post by Hawk4 »

Καλή η προσφορά αλλά είναι μόνο για φοιτητές? Γιατί βλέπω ότι γράφει καλή ακαδημαϊκή χρονιά...
User avatar
alex
Administrator
Administrator
Posts: 112
Joined: 05 Aug 2011, 12:56

Re: Προσφορά: Forthnet ADSL 24 με 15 ευρώ το μήνα!!

Post by alex »

Όχι, είναι για όλους! Απλά για τους φοιτητές έχει και έκπτωση 20 ευρώ για την ενεργοποίηση νέας γραμμής. Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο άλλο πλεονέκτημα αλλά δεν νομίζω.

Ωραία η προσφορά αν εξαιρέσουμε την προπληρωμή. Πάντως και με 17,90 που μπορείς να το πάρεις και να πληρώνεις μηνιαία συνδρομή, νομίζω πάλι αξίζει.
Give a man a fish, and you feed him for a day..
Show him how to catch fish, and you feed him for a lifetime!
User avatar
DJMarios
Unranked Visitor

Re: Προσφορά: Forthnet ADSL 24 με 15 ευρώ το μήνα!!

Post by DJMarios »

Δεν θα έλεγα ότι με τρελαίνει κιόλας η προσφορά.. Αν ήταν καμιά άλλη εταιρεία μπορεί να το συζητούσα αλλά για forthnet με τίποτα!!! Και συμβουλεύω να περιμένετε λίγο παιδιά για έρχονται βαρβάτες μειώσεις στις τιμές, κρίμα να δεσμευτείτε για ένα χρόνο και να μη μπορείτε να φύγετε.....
User avatar
Guest
Unranked Visitor

Re: Προσφορά: Forthnet ADSL 24 με 15 ευρώ το μήνα!!

Post by Guest »

Συγνωμη αλλα για να ειναι προσφορα κάτι πρεπει να μιλαμε για τιμη που δεν προσφερουν οι "αλλοι". Ομως αλλες τρεις εταιρειες που ξερω εχουν παρομοια πακετα στα 15-16 ευρωπουλα. Για δειτε λιγο προς Cyta, Hol και Wind μεριά πριν προχωρήσετε σε οποιαδήποτε συμφωνία. Εντελως μούφα φιλοι μου η δηθεν προσφορα της Forthnet. Και οι "κυριοι" ζητανε και τα λεφτα μπροστα!! Ποιος μου λεει οτι δεν θα τσεπωσουν τα λεφτακια μας και θα βαρεσουν κανονι μετα? Λιγες εταιρειες εκλεισαν?
Post Reply