Τι κινητό τηλέφωνο έχετε;

Οι συζητήσεις που βρίσκονται εδώ είναι αρχειοθετημένες. Παρακαλούμε, μεταβείτε στην κοινότητα-forum του tempo.gr.
Post Reply
User avatar
Spartakos
Administrator
Administrator
Posts: 47
Joined: 22 Mar 2011, 17:51

Τι κινητό τηλέφωνο έχετε;

Post by Spartakos »

Σε αυτό τον χώρο ας γράφει ο καθένας για το κινητό τηλέφωνο που έχει στην κατοχή του και ας αναφέρει επίσης κατά πόσο είναι ευχαριστημένος.

Εγώ έχω ένα παλιό πλέον iPhone 3G jailbreaked και μπορώ να πω ότι μου έχει λύσει τα χέρια. Το μόνο αρνητικό ότι μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις καθυστερεί κάπως, αλλά προς το παρόν υποφέρεται. Για καινούριο μοντέλο δεν το σκέφτομαι καθόλου αυτή τη στιγμή γιατί το τηλεφωνάκι μου είναι σε αρκετά καλή κατάσταση και τα καινούρια χαρακτηριστικά δεν με ενδιαφέρουν σε τέτοιο βαθμό που να πάω να σκάσω στα καλά του καθουμένου 650 ευρώ...
Όταν η εργασία είναι χαρά, η ζωή είναι ωραία. Όταν η εργασία είναι καθήκον, η ζωή είναι σκλαβιά...
User avatar
Duke
Junior Member
Junior Member
Posts: 58
Joined: 10 Apr 2011, 16:11

Re: Τι κινητό τηλέφωνο έχετε;

Post by Duke »

Έχω ένα k770i. Σταθερή αξία και αθάνατο!!!!

Image
User avatar
Dark Lord
Moderator
Moderator
Posts: 140
Joined: 03 Apr 2011, 23:21

Re: Τι κινητό τηλέφωνο έχετε;

Post by Dark Lord »

Συμφωνώ απόλυτα για το k770i.. Έχω 2 χρόνια ένα τέτοιο και μου έχει πέσει άπειρες φορές κάτω αλλά δεν έχει πάθει τίποτα.

Επίσης, πρόσφατα απέκτησα το LG P990 Optimus 2X. Θετικές οι εντυπώσεις μου για αρχή αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ και πολύ μαζί του ακόμα για να πω περισσότερα.
User avatar
Duke
Junior Member
Junior Member
Posts: 58
Joined: 10 Apr 2011, 16:11

Re: Τι κινητό τηλέφωνο έχετε;

Post by Duke »

Βλέπω όλοι με τα ολοκαίνουρια κινητά είμαστε!!!!!! Αύγουστο-Σεπτέμβρη λέω να πάω κι εγώ για το νέο iPhone αν μου περισσέψει τίποτα από τις διακοπές. Και πολύ το καθυστέρησα....
louloudaki90
Fresh Member
Fresh Member
Posts: 3
Joined: 05 Jul 2011, 16:19

Re: Τι κινητό τηλέφωνο έχετε;

Post by louloudaki90 »

Εγω παλι εχω iPhone 4 16άρι μαύρο...! Λειτουργικό και γρήγορο...!
User avatar
Tania
Fresh Member
Fresh Member
Posts: 3
Joined: 11 Jul 2011, 00:17

Re: Τι κινητό τηλέφωνο έχετε;

Post by Tania »

Duke wrote:Έχω ένα k770i. Σταθερή αξία και αθάνατο!!!!

Image
Μπορεί να είναι ανθεκτικό αλλά είναι ό,τι χειρότερο για την υγεία λόγω ακτινοβολίας (το SAR του είναι πάνω από 1,50!!!). Το είχα και 'γω σαν δεύτερο κινητό και μόλις το έμαθα το έβαλα στο συρτάρι. Πάνω απ' όλα η υγεία παιδιά, να τα προσέχετε αυτά. Εγώ το πρώτο πράγμα που κοιτάω είναι το SAR και μετά όλα τα άλλα (τιμή, φωτογραφική, χαρακτηριστικά κλπ).
Post Reply