Ποιές σελίδες προτιμάτε για την καθημερινή ενημέρωσή σας;

Οι συζητήσεις που βρίσκονται εδώ είναι αρχειοθετημένες. Παρακαλούμε, μεταβείτε στην κοινότητα-forum του tempo.gr.
Post Reply
User avatar
Dark Lord
Moderator
Moderator
Posts: 140
Joined: 03 Apr 2011, 23:21

Ποιές σελίδες προτιμάτε για την καθημερινή ενημέρωσή σας;

Post by Dark Lord »

Όσοι ενημερώνεστε από το internet, ποιές ιστοσελίδες επισκέπτεστε για τις ειδήσεις της ημέρας; Στον τομέα που τον ενδιαφέρει φυσικά ο καθένας: Πολιτική, αθλητισμός, τεχνολογία ή γενικά (portals, blogs κλπ).

Φυσικά εδώ γράφουμε και όσες απεχθανόμαστε και δεν πατάμε ποτέ... το πόδι μας. Π.χ. εγώ δεν διανοούμαι καν να μπω στο newsit του Ευαγγελάτου γιατί το θεωρώ κατευθυνόμενο όσο δεν πάει. Όχι ότι έχω τίποτα μαζί του αλλά την πλύση εγκεφάλου δεν την αντέχει ο οργανισμός μου.
User avatar
Quicksilver
Moderator
Moderator
Posts: 117
Joined: 01 Apr 2011, 21:29

Re: Ποιές σελίδες προτιμάτε για την καθημερινή ενημέρωσή σας

Post by Quicksilver »

+1 για blogs!

Μακριά από newsit που είπες και από τον Μάκαρο. Περισσότερα γνωρίζεις πριν μπεις σε αυτά τα sites και λιγότερα αφού τα διαβάσεις.. :laugh: Τρελή η παραπληροφόρηση των κυρίων αυτών.
User avatar
Armodios
Junior Member
Junior Member
Posts: 22
Joined: 05 May 2011, 21:43

Re: Ποιές σελίδες προτιμάτε για την καθημερινή ενημέρωσή σας

Post by Armodios »

Πολύ καλό είναι το tsantiri.gr, έχει αρκετά καλή και πολυποίκιλη θεματολογία.Τώρα για πλήρως ανεξάρτητα ΜΜΕ μην ψάχνετε γιατί στην εποχή μας, αν υπάρχουν, είναι ελάχιστα και πιθανόν βρίσκονται στην αφάνεια. Για Newsit και Zougla συμφωνώ και επαυξάνω, δεν αξίζει να διαβάζεις τίποτα από κει, μόνο για την κονόμα και μήπως πουλήσουν κάνα... γιλέκο νοιάζονται οι μεγαλοιδιοκτήτες τους! χαχαχαχαχα!!
Smile at life to be happy! :-)
Post Reply