Ποιο tablet να αγοράσω;

Οι συζητήσεις που βρίσκονται εδώ είναι αρχειοθετημένες. Παρακαλούμε, μεταβείτε στην κοινότητα-forum του tempo.gr.
User avatar
MarioBros
Fresh Member
Fresh Member
Posts: 13
Joined: 04 May 2011, 13:31

Re: Ποιο tablet να αγοράσω;

Post by MarioBros »

Έκανα σήμερα μια γύρα να δω τι κυκλοφορεί από ταμπλέτες και πραγματικά γίνεται ο κακός χαμός και οι τιμές είναι πολύ χαμηλές. Για archos π.χ. που λέγατε τις προάλλες κυκλοφορεί σε μεγάλο κατάστημα καινούριο μοντέλο με 140-150 ευρώ. Δεν ξέρω πόσο καλό είναι από θέμα χαρακτηριστικών αλλά λίγο που το έπιασα στα χέρια μου φύσαγε. Νομίζω ότι γενικά τα μηχανάκια που υπάρχουν στην αγορά αυτή τη στιγμή είναι πολύ βελτιωμένα σε σχέση με την περίοδο που συζητούσαμε και βρίσκεις μάλιστα πολύ χαμηλές τιμές.
Image
User avatar
nicksaras
Unranked Visitor

Re: Ποιο tablet να αγοράσω;

Post by nicksaras »

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΛΗΜΜΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ TABLET Ή LAPTOP.
ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΤΟ TABLET.
ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ.... ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ??
twist
Fresh Member
Fresh Member
Posts: 11
Joined: 07 Aug 2012, 09:24

Re: Ποιο tablet να αγοράσω;

Post by twist »

Με ενδιαφέρει κι εμένα το θέμα tablet αν έχετε κάτι να προτείνετε αλλά δεν μπορώ να διαθέσω πάνω από 200 ευρώ. Υπάρχει κάτι καλό σε αυτά τα λεφτά?
User avatar
Duke
Junior Member
Junior Member
Posts: 58
Joined: 10 Apr 2011, 16:11

Re: Ποιο tablet να αγοράσω;

Post by Duke »

Ελήφθη νέο newsletter με μια πολύ ωραία εορταστική προσφορά για το archos 101 G9 Turbo: http://www.e-shop.gr/archos-101-g9-turb ... PER.903210

Η τιμή του είναι στα 82.90 ευρώ αντί 149 ευρώ που κοστίζει κανονικά και νομίζω ότι για τα χαρακτηριστικά του είναι αρκετά καλή.

Υπάρχει βέβαια υπερπροσφορά πλέον τέτοιων συσκευών με πολύ περισσότερες δυνατότητες αλλά για όποιον ψάχνει κάτι απλό και φθηνό για να κάνει τη δουλειά του, είναι καλή επιλογή.
Last edited by Duke on 25 Dec 2014, 19:11, edited 1 time in total.
User avatar
Duke
Junior Member
Junior Member
Posts: 58
Joined: 10 Apr 2011, 16:11

Re: Ποιο tablet να αγοράσω;

Post by Duke »

Ας δει και αυτό το βίντεο όποιος δεν ξέρει περί τίνος πρόκειται. Νομίζω ότι είναι αξιοπρεπές και σίγουρα καλύτερο και πιο δυνατό από το παλιό μοντέλο που υπάρχει ήδη σε αυτό το νήμα και έχω στην κατοχή μου.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=64BKop42DdU[/youtube]
Post Reply