ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΗΣ EUROBANK!!!!!!

Συζητήστε όσα δεν σχετίζονται με όλες τις παραπάνω κατηγορίες και παραθέστε ελεύθερα τις απόψεις σας για ό,τι επιθυμείτε
Απάντηση
Dorian21

ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΗΣ EUROBANK!!!!!!

Δημοσίευση από Dorian21 »

Καλησπέρα,

Είναι δυνατόν το τραπεζικό σύστημα να αδυνατεί να σε εξυπηρετήσει λόγω ασχετοσύνης; Ήθελα ρε παιδιά να ρίξω κάτι χρήματα από τον λογαριασμό μου στο Paypal και πήρα 3 φορές στην τηλεφωνική εκυπηρέτηση της Eurobank αλλά άπαντες είχαν άγνοια και μου είπαν ένα σωρό μλκ*ες που έβγαζαν πολύ γέλιο. Κάποιοι δεν είχαν ακούσει ποτέ για το Paypal και με ρωτούσαν τι είναι αυτό ενώ άλλοι πονηρήδηδες μου απαντούσαν με σιγουριά (χωρίς ουσιαστικά να γνωρίζουν) ότι αυτό που επιθυμούσα δεν ήταν εφικτό!!!!! Τελικά, μετά από ψάξιμο μιας εβδομάδας έκανα μια δοκιμαστική απόπειρα και έγινε κανονικότατα η μεταφορά των χρημάτων (50 ευρώ) με χρέωση από το Paypal 1 ευρώ και 3 ευρώ από την τράπεζα. Αν δεν το έψαχνα δηλαδή δεν θα έκανα τίποτα. Μόνο στην Ελλάδα μπορούν να συμβαίνουν αυτά................................................
Άβαταρ μέλους
jimis
Senior Boarder
Senior Boarder
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 2:02 pm

Re: ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΗΣ EUROBANK!!!!!!

Δημοσίευση από jimis »

Εμένα μου λες; Εγώ τους πήρα πριν λίγο καιρό καμιά 10αριά φορές για να αλλάξω τους κωδικούς μου στο e-banking και δεν ήξεραν που πάνε τα τέσσερα. :evil: :evil: Έβγαινε συνεχώς στη γραμμή ο ίδιος ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΟΣ υπάλληλος, προφανώς γιατί έχουν κάνει περικοπές στο προσωπικό οι γύφτοι, και μου έλεγε ένα σωρό ανοησίες. Στο τέλος μέχρι που έβαλε να το σηκώσει άλλος και μου πρότεινε να τηλεφωνήσω την επόμενη μέρα γιατί υπήρχε μεγάαααααααλος φόρτος εργασίας και κάτι τέτοιες χαζομάρες. Αφού του εξήγησα με κόπο πως πρέπει οπωσδήποτε να εξυπηρετηθώ γιατί ήταν ανάγκη με σύνδεσε με τον μοναδικό υπάλληλο της εξυπηρέτησης πελατών και το λύσαμε κουτσά στραβά το θέμα. Με τα χίλια ζόρια μια απλή αλλαγή password!
ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ! ΟΥΣΤ! :angry-cussingblack:
Πάψε να προσδοκάς και θα έχεις τα πάντα.....
Απάντηση